English
 
Adres
Ferhatpaşa Mah. 24. Sok. No:70 Ataşehir-İstanbul
Telefon Faks
0216 573 2591/96 0216 573 0883
Hakkımızda
2006 yılında kurulan FARMASİNA  Türkiye nin öne gelen cihaz üreticileri arasında yer almayı hedefleyerek ve medikal diagnostik sektöründe öne çıkma vizyonuyla hareket etmektedir.

Farmasina'nın ulaştığı başarının arkasında , müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim anlayışı vardır. Farmasina Hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır, ve amacımız dünya ölçeğinde saygın markalar yaratarak , Türkiye'yi bütün dünyada temsil etmektir.

Farmasina düşük bütçeli bir yatırım ile başlayan oluşumunu , günümüzde milyon dolarlar ciro yapar hale gelmesi ile bir başarı hikayesine dönüştürmüştür.

Firmanın ticari anlayışı kısa ve kısır maddi çıkar ilkesine değil karşılıklı güven ve saygı temelli uzun soluklu esaslar üzerinde kurulmuştur. Bu minval da bilhassa en iddialı olduğumuz araştırmaya yönelik ürünlerle ilgili olarak bilimsel projelerde ,  satış öncesi ve sonrası desteğimizle her zaman Türk bilim insanının hizmetinde olmayı devam edeceğiz.

Web sayfamızda  da görülebildiği gibi araştırma ürünleri konusunda üreticilerin çoğu ile direkt olarak bağlantılıyız. Ayrıca araştırmacılarımıza ürün temininde olduğu kadar ürün seçimi ve hatta test çalışma sürecinde de destek olmaktayız.